KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11608018

nr 1160 8018

Blandteknik

Alexis Ankarcrona (1825-1901), Självporträtt med fez, Sign Alex, proveniens släkten, 56x42

måndag 5 februari 2018
kl 20:33:44